Sales

Account Management Zuid Nederland & België

Patrick Claessens

+31 (0)6 461 777 36

patrick@nwsw.nl

Account Management Zuid Nederland & België

Stephan Mol

+31(0)6 461 600 15

stephan@nwsw.nl

Account Management België & Luxemburg

Jill Pans

+32 (0) 476 64 00 78

jill@nwsw.nl

Account Management West Nederland

Mike Hollander

+31(0)6 526 401 91

mike@nwsw.nl

Sr. Account Management Noord/Oost Nederland

Jeroen van der Kuip

+31 (0)6 279 791 58  

jeroen@nwsw.nl 

Account Management Noord/Oost Nederland

Allard Boverhuis

+31 (0)6 267 039 86

allard@nwsw.nl